Kimochis raktai

2019 m. kovo 28 dieną „Žvirbliukų“ grupės auklėtojos Reda ir Liucina, jau penkerius metus į ikimokyklinį ugdymą integruojančios socialinio-emocinio ugdymo programą “Kimochis“,  pakvietė darželio pedagoges į atvirą veiklą „KIMOCHIS RAKTAI“.

„Kimochis“ (japonų k. kimochi reiškia „jausmas“). Kimochis filosofija teigia, kad kiekvienas vaikas gali išmokti būti pagarbus, atsakingas, atsparus, atjaučiantis, malonus bei drąsus.

Darželio pedagogai turėjo galimybę stebėti  linksmą, įtraukiančią veiklą, padedančią vaikams įgyti pasitikėjimo savimi, suprasti savo jausmus ir  išmokti spręsti socialines-emocines situacijas bei stebėti, kokią įtaką vaikų emociniam pažinimui turi Kimochiai – skirtingus charakterius turinčios lėlės: besikeičiančios nuotaikos Debesėlis, nedrąsus Vikšrelis, valdinga Katė, nuolat nerimaujanti Balandė Meilė ir išdykusi Lipšniakojė.

Džiaugiamės „Žvirbliukų“ grupės vaikų pasiekimais.